Aktualności

Wysokowydajne, niezawodne kamery termowizjne LWIR z serią modułów Teledyne FLIR Tau 2

Seria Tau 2 oferuje ponad 40 wariantów najbardziej niezawodnego i wytrzymałego modułu kamery termowizyjnej pracującego w zakresie długofalowej podczerwieni (LWIR). Wyposażony w prosty interfejs optyczny i popularne interfejsy komunikacyjne powoduje, że integracja z Tau 2 i nowym Tau 2+ jest bezproblemowa.

Łatwa integracja kamer termowizyjnych LWIR

Teledyne FLIR oferuje wydajne i niezawodne moduły kamer termowizyjnych serii Tau 2 pracujące w długofalowej podczerwieni (LWIR). Popularne interfejsy i dostęp do zespołu wsparcia technicznego z siedzibą w USA zmniejszają ryzyko i koszty rozwoju oraz skracają czas wprowadzenia produktu na rynek.  Jeśli pracujesz z Tau 2, możemy Ci pomóc.

Dzięki niezrównanemu połączeniu funkcji i niezawodności, moduł Tau 2 i moduł o zwiększonej czułości Tau 2+ są odpowiednie do integracji w wymagających zastosowaniach, takich jak UAV, aplikacje bezzałogowe, ręczne kamery termowizyjne, kamery bezpieczeństwa, kamery morskie i celowniki termowizyjne. Integracja przebiega bezproblemowo dzięki wspólnym interfejsom optycznym, mechanicznym i elektrycznym oraz największej liczbie dostępnych na rynku opcjonalnych obiektywów. Zobacz, które rozwiązanie Tau 2 jest najlepsze dla Twojej aplikacji.

TAU 2+

Wyprodukowane w USA, Tau 2+, firmy Teledyne FLIR, są najbardziej zaawansowanymi, najwyższej jakości modelami kamer Tau 2 pracującymi w zakresie długofalowej podczerwieni (LWIR). Zachowują one szeroko rozpowszechnione i sprawdzone w praktyce mechaniczne, elektryczne i optyczne interfejsy Tau 2, pozwalając na podłączenie do istniejących konstrukcji. Nowa, 1,5-krotna poprawa czułości oraz całkowicie przeprojektowany mechanizm przetwarzania obrazu zapewniają radykalnie lepszy kontrast i ostrość obrazu. Jest to idealny moduł kamery termowizyjnej dla pojazdów bezzałogowych, aplikacji bezpieczeństwa i celowników termowizyjnych.

  • Wykrywaj obiekty znajdujące się w większej odległości
  • Wyodrębnij kluczowe informacje dzięki ostrzejszym obrazom i lepszemu kontrastowi

Dowiedz się więcej: https://www.flir.com/products/tau-2-plus

TAU 2

Wyprodukowane w USA kamery termowizyjne Tau 2 oferują niezrównane połączenie funkcji i niezawodności, dzięki czemu doskonale nadają się do wymagających zastosowań, takich jak pojazdy bezzałogowe, celowniki termowizyjne i ręczne urządzenia obrazujące. Ulepszona elektronika zapewnia wydajne tryby przetwarzania obrazu, które radykalnie poprawiają szczegółowość i kontrast poprzez ciągłe dostrajanie histogramowe zarówno w rozdzielczości 640 jak i 336. Pomiar temperatury jest funkcją opcjonalną w kamerach klasy Performance i standardową w kamerach klasy Industrial.

  • Niezawodne działanie z dokładnym pomiarem temperatury
  • Zaawansowane przetwarzanie obrazu i zestaw funkcji

Dowiedz się więcej: https://www.flir.com/products/tau-2/

Źródło artykułu i fotografii: https://www.flir.com/oem/tau-series/

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o kamerach termowizyjnych. Napisz do nas.

Zostaw komentarz