Kamera termowizyjna FLIR A500f/A700f

Przemysłowo wykonane kamery termowizyjne FLIR A500f i A700f z zaawansowanym czujnikiem Smart Sensor wyposażone są w funkcję wykrywania wysokich temperatur w ekstremalnych warunkach, a także w funkcje analityczne i alarmowe – idealne do zastosowań przemysłowych w zakresie wczesnego wykrywania pożarów lub monitorowania warunków zewnętrznych. Wraz z ulepszonymi funkcjami analizy punktu, obszaru, linii, wielokąta i łamanej, które poprawiają definicję obszarów zainteresowania i krzywizn obiektów, kamery A500f/A700f mogą pomóc firmom komercyjnym i przemysłowym chronić majątek, poprawić bezpieczeństwo, zmaksymalizować czas pracy i zminimalizować koszty konserwacji.

Kamery termowizyjne FLIR A500f/A700f

Najlepsze w swojej klasie funkcje operacyjne

Dostosuj monitoring termowizyjny do unikalnych wymagań każdego obiektu

  • Lepsze definiowanie obszarów zainteresowania lub krzywizn obiektów za pomocą funkcji wielokąta, polilinii i linii
  • Integracja z systemami automatyki przemysłowej wykorzystującymi sterowanie analogowe i cyfrowe dzięki doskonałemu sterowaniu we/wy za pomocą klienta i serwera Modbus TCP, Ethernet IP, REST API i MQTT
  • Oszczędzanie przepustowości sieci dzięki kompresji strumienia radiometrycznego do FLIR Atlas SDK okulary polaryzacyjne

Elastyczna integracja

Kamery FLIR A500f/A700f posiadają opcje komunikacji i sterowania, które pozwalają na łatwą integrację z istniejącymi systemami monitoringu.

  • Zgodność z interfejsem HMI/SCADA przy użyciu klienta i serwera Modbus TCP oraz sieci Ethernet/IP
  • Zgodność ze standardem ONVIF S i integracja ze standardowymi rozwiązaniami VMS i NVR, w tym sterowanie obrotem i pochyleniem.
  • Gotowość do czwartej rewolucji przemysłowej, dzięki obsłudze powszechnie przyjętych protokołów IIoT, takich jak MQTT i REST API, w formacie XML i JSON.

Niezrównany obraz termograficzny

Zapewnia spójne, dokładne wyniki w trudnych warunkach

  • Doskonała jakość obrazu dzięki rozdzielczości termicznej do 640 × 480 (307 200 pikseli).
  • Zwiększenie kontrastu w scenach o wyrównanej temperaturze i poprawa szczegółów krawędzi w słabym świetle dzięki technologii FSX® (Flexible Scene Enhancement)
  • Zapewnienie dokładności pomiaru temperatury obiektów znajdujących się w różnych odległościach dzięki zdalnemu ustawianiu ostrości silnika poprzez komunikację Ethernet

Broszury do pobrania

Kamery termowizyjne FLIR A500f/A700f – specyfikacja.
Język tekstu: angielski

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe.