Aktualności

USŁUGA W CHMURZE FLIR IGNITE™

Kamery termowizyjne FLIR serii Exx, T5xx, T8xx i Cx łączą się automatycznie z biblioteką FLIR Ignite Library, oferującą przechowywanie obrazów termowizyjnych w chmurze.

Dzięki nowej usłudze w chmurze możesz zaoszczędzić czas i mieć pewność, że kopie zapasowe Twoich zdjęć są zawsze dostępne. Możesz automatycznie przesyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio z aparatu, organizować je w folderach Ignite, a następnie udostępniać pliki za pośrednictwem chronionych hasłem łączy klientom lub współpracownikom, aby przyspieszyć podejmowanie ważnych decyzji.

BEZPOŚREDNIE PRZESYŁANIE

Wysyłaj obrazy z nowych kamer FLIR serii T5xx, T8xx, Exx, C5 i C3-x bezpośrednio do chmury FLIR Ignite.

POZOSTAŃ UPORZĄDKOWANY

Szybkie znajdowanie obrazów poprzez wyszukiwanie według nazwy, komentarza lub adnotacji tekstowej.

UDOSTĘPNIAJ WGLĄD W WYNIKI

Udostępniaj wyniki współpracownikom i klientom w bezpieczny sposób za pomocą chronionego hasłem łącza.

FLIR Ignite: jak się zarejestrować i rozpocząć pracę?

Obejrzyj dokładnie wideo wprowadzające do biblioteki FLIR Ignite, prezentujące sposób logowania, tworzenia nowego katalogu i przesyłania obrazów.

NIE MASZ IGNITE?

Kamery FLIR serii Exx-, T5xx- i T8xx zakupione przed grudniem 2021 roku mogą nie być wyposażone w funkcję połączenia z chmurą FLIR Ignite. Ale nie martw się – możesz dodać je do swojej kamery za darmo poprzez aktualizację oprogramowania sprzętowego. Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy odwiedzić stronę FLIR custhelp.

Przedstawiamy FLIR Ignite dla profesjonalnych kamer termowizyjnych

Wysyłaj obrazy, organizuj i udostępniaj obrazy przez Wi-Fi  z nowych kamer FLIR serii T5xx, T8xx, Exx, C5 i C3-x podłączonych do Wi-Fi.  Przechowuj swoje dane bezpieczne, w jednym miejscu, łatwo dostępne z każdego urządzenia.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o kamerach termowizyjnych. Napisz do nas.

Zostaw komentarz