Miernik uniwersalny FLIR DM285

Termowizyjny cyfrowy miernik uniwersalny FLIR DM285, przemysłowe narzędzie kontrolne, diagnostyczne i serwisowe przeznaczone do wielu zastosowań elektrycznych i elektromechanicznych, jak również do kontroli urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych.

Elektrycy i serwisanci, którzy sięgną po miernik DM285, będą mogli skorzystać z technologii termowizji bezdotykowej, pozwalającej szybko wyszukiwać przegrzewające się elementy systemu – a następnie użyć funkcji testowych miernika, aby zdiagnozować i usunąć problemy. Urządzenie DM285 doskonale nadaje się do serwisowania systemów elektrycznych, w tym przegrzewających się paneli, bezpieczników i luźnych połączeń. Może ono również posłużyć do diagnozowania awarii urządzeń elektromechanicznych, np. pomp i sprężarek obrotowych i tłokowych, silników i napędów elektrycznych oraz pokrewnych układów monitorowania i automatyzacji. Jest to również dobry wybór do zastosowań grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, jak i do napraw elementów płyt drukowanych, regulatorów napięcia, zasilaczy i mikroprocesorów.

Przemysłowy termowizyjny miernik uniwersalny z funkcją IGM - FLIR DM285

DM285, najbardziej zaawansowany cyfrowy miernik uniwersalny marki FLIR oferuje 18 funkcji, rozdzielczość termiczną 160×120 i pomiar temperatury do 400°C, możliwość zapamiętania 10 zestawów po 40 tys. pomiarów oraz 100 obrazów z możliwością wyświetlenia danych w trakcie pracy w terenie w celu ich sprawdzenia. Urządzenie obejmuje wbudowane oświetlenie robocze i może być zasilane przez szeroki wachlarz możliwych źródeł, w tym akumulatory litowo-polimerowe FLIR TA04 o długim okresie eksploatacji i/lub zwykłe baterie AA, co zapewnia możliwość nieprzerwanej pracy.

Szybko i bezpiecznie lokalizuj problemy

Zobacz więcej dzięki wizualnej identyfikacji problemów z IGM i skanuj panel lub szafkę pod kątem zagrożeń bez bezpośredniego kontaktu.

Łatwo rozwiązuj trudne problemy

Wykonaj 18 różnych funkcji pomiarowych za pomocą multimetru cyfrowego, aby za każdym razem pomóc Ci zweryfikować najbardziej złożone problemy elektryczne za pomocą wiarygodnych odczytów.

Specyfikacja

Rozdzielczość obrazu termowizyjnego (IGM)160 x 120 pikseli
Czułość≤ 150 mK
Pole widzenia50° × 38°
Zakres pomiarowy-10°C do +100°C
Palety kolorówŻelaza, Tęczy, Odcienie szarości
Typ detektoraFLIR Lepton
Wskaźnik laserowyTak
Dokładność3°C lub 3,5%
WyświetlaczKolorowy TFT 2,8'
Pomiar wilgotnościPiny i bez pinów
Ostrość obrazuStała
Odporność na upadekTak z 3 metrów
Dane techniczne mogą ulec zmianom bez uprzedniego powiadomienia. Najnowsze dane techniczne są dostępne na www.flir.com

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe.