Aktualności

Teledyne FLIR udostępnia nową wersję FLIR Research Studio Professional Edition z darmowym odtwarzaczem oraz uaktualnioną wersję Standard Edition

Oprogramowanie w wersji Professional, dzięki dodatkowym możliwościom nagrywania, analizy i udostępniania danych, spełnia zaawansowane potrzeby badaczy i naukowców.

THOUSAND OAKS, CA., 12 sierpnia 2021 – Teledyne FLIR, część Teledyne Technologies Incorporated (NYSE:TDY), ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek najnowszych wersji oprogramowania FLIR Research Studio. Nowe wydanie obejmuje zarówno wersję Profesjonalną z FLIR Research Studio Player – przeznaczoną do zastosowań badawczych i naukowych wymagających solidnego przechwytywania i analizy danych – jak i ulepszoną wersję FLIR Research Studio, wersja Standard. Zarówno edycja Standard, jak i Profesjonalna są teraz oferowane jako roczne subskrypcje lub licencje wieczyste.

„Nowy FLIR Research Studio Professional pracuje tak, jak Ty, oferując możliwości rejestracji i analizy danych, które są niezbędne w najnowocześniejszych programach badawczych i rozwojowych” – powiedział Chris Bainter, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Teledyne FLIR. „Zarówno wersja Standard jak i Professional oferują uproszczony, intuicyjny przepływ pracy 'Połącz – Przeglądaj – Nagrywaj – Analizuj – Udostępniaj’, ułatwiając szybkie scharakteryzowanie ważnych danych termicznych w celu wsparcia kluczowych decyzji. Pomaga to poprawić współpracę i zwiększyć wydajność, aby zmniejszyć potencjał niezrozumienia krytycznych danych termicznych.”

Nowa edycja Research Studio Standard zawiera kilka aktualizacji, w tym ulepszenia w zakresie rejestracji i eksportu danych. Opcje łączności zostały również ulepszone w obu edycjach, a wersja Professional  obsługuje FLIR High-Speed Data Recorder (HSDR). Ponadto, wersja Professional  zawiera zaawansowane narzędzia do poprawy jakości obrazu, możliwości analizy i funkcje tworzenia wykresów, a także możliwość eksportu danych do nowego odtwarzacza FLIR Research Studio Player.

Nowy odtwarzacz FLIR Research Studio

Research Studio Player to bezpłatne oprogramowanie, w 21 różnych językach, do łatwego udostępniania nagranych danych, pracujące w systemach operacyjnych Linux, Windows i MacOS. Posiadając licencję Professional  programu Research Studio, użytkownik może eksportować pliki .FRS, które można odczytać w programie Research Studio Player bez ograniczeń dotyczących wielkości plików. Odtwarzacz posiada takie same możliwości analizy jak Research Studio Professional, ale nie może łączyć się z kamerami termowizyjnymi ani rejestrować danych.

FLIR Research Studio Professional  z Playerem oraz FLIR Research Studio Standard są dostępne do nabycia od dziś na całym świecie od firmy Teledyne FLIR i jej autoryzowanych dealerów. Aby dowiedzieć się więcej lub dokonać zakupu, prosimy odwiedzić stronę www.flir.com/research-studio.

O Teledyne FLIR

Teledyne FLIR, firma należąca do Teledyne Technologies, jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych rozwiązań czujnikowych dla obronności i zastosowań przemysłowych, zatrudniającym około 4000 pracowników na całym świecie. Założona w 1978 roku, firma tworzy zaawansowane technologie, aby pomóc profesjonalistom podejmować lepsze, szybsze decyzje, które ratują życie i środki do życia. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.teledyneflir.com lub śledź @flir.

O firmie Teledyne Technologies

Teledyne Technologies jest wiodącym dostawcą zaawansowanych produktów i oprogramowania do obrazowania cyfrowego, oprzyrządowania, elektroniki lotniczej i obronnej oraz systemów inżynieryjnych. Działalność firmy Teledyne jest zlokalizowana głównie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie oraz Europie Zachodniej i Północnej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Teledyne pod adresem www.teledyne.com.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o kamerach termowizyjnych. Napisz do nas.

Zostaw komentarz