Aktualności

Teledyne FLIR Ladybug6

Ladybug6 jest wiodącą kamerą wysokiej rozdzielczości zaprojektowaną do przechwytywania 360-stopniowych obrazów sferycznych z ruchomych platform w każdych warunkach pogodowych. Jej przemysłowa konstrukcja i fabryczna kalibracja pozwalają uzyskać obrazy o rozdzielczości 72 megapikseli (MP) i wartości pikseli, które mają przestrzenną dokładność w zakresie +/- 2 mm z odległości 10 metrów. Jako najnowszy członek sprawdzonej w praktyce serii Ladybug, Ladybug6 opiera się na naszym doświadczeniu w dziedzinie wizji maszynowej dzięki zwiększonej rozdzielczości obrazu, ulepszonemu przetwarzaniu i solidnym złączom klasy IP67. Obsługa dodatkowych Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej i zaawansowanych interfejsów API, w połączeniu z wejściami sprzętowymi, umożliwia precyzyjne ustawienia kamery i sterowanie wyzwalaniem. Zastosowania klientów obejmują produkcję panoramicznych obrazów ulic, pomiary drogowe, inspekcję majątku, ekstrakcję cech do generowania map HD i wiele innych.

NAJWYŻSZA DOKŁADNOŚĆ I JAKOŚĆ OBRAZU

Wiodąca w branży kalibracja połączona z wysokiej klasy czujnikami CMOS i obiektywami zapewnia niezwykłą dokładność przestrzenną na poziomie +/- 2 mm na 10 metrach. Dodatkowo, Ladybug6 rejestruje doskonałe obrazy w szerokim zakresie warunków oświetleniowych z doskonałą odpowiedzią kolorystyczną, niskim poziomem szumów i wysoką dynamiką.

WBUDOWANE PRZETWARZANIE I BOGATE W FUNKCJE OPROGRAMOWANIE SDK

Bazując na naszym sprawdzonym modelu Ladybug5+, Ladybug6 przechwytuje, kompresuje i przesyła 8- lub 12-bitowe dane z pikseli wykorzystując wbudowane przetwarzaniem obrazu celem optymalizacji transferów. Nasz bogaty w funkcje pakiet programistyczny Ladybug Software Development Kit (SDK) umożliwia akwizycję obrazu, tworzenie obrazów sferycznych i panoramicznych oraz precyzyjną kontrolę ustawień kamery przed i po akwizycji poprzez przyjazny dla użytkownika interfejs.

STWORZONA DO PRACY ZEWNĘTRZNEJ

Zaprojektowana od podstaw do rejestrowania obrazów z ruchomych platform w środowisku zewnętrznym, Ladybug6 posiada klasę szczelności IP65, złącza klasy przemysłowej IP67, szeroki zakres temperatur pracy (od -30° C do 50° C), obsługę dodatkowych Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej oraz sterowanie wyzwalaniem za pomocą sprzętu lub oprogramowania z zaawansowanymi interfejsami API dla pełnej kontroli kamery.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o kamerach termowizyjnych. Napisz do nas.

Zostaw komentarz