Aktualności

Stałe, termowizyjne punkty nadzoru FLIR EST do badań przesiewowych

Kamery termowizyjne FLIR A500-EST i A700-EST są bezdotykowymi narzędziami przesiewowymi, stworzone jako pierwsza linia obrony przed potencjalnymi zagrożeniami dla zdrowia. Te termiczne rozwiązania przesiewowe FLIR EST wykrywają i wizualizują ciepło, aby szybko zidentyfikować osoby o podwyższonej temperaturze skóry. Dzięki wbudowanemu w aparat trybowi FLIR Screen-EST kamery A500 / A700-EST mogą być wdrażane jako pojedyncza, samodzielna jednostka przesiewowa lub jako urządzenie w sieci. Zgodność z takimi standardami jak Modbus TCP, MQTT, RESTful API do przesyłania danych i RTSP dla wideo, ułatwia integrację z rozwiązaniami innych firm. Kamery można podłączyć do większości systemów zarządzania wideo i są one zgodne z oprogramowaniem komputerowym FLIR Screen-EST.

Zakażenia, takie jak COVID-19, SARS i inne choroby, mogą wywoływać objawy, takie jak podwyższona temperatura skóry – możliwy objaw infekcji. Chociaż kamery FLIR nie są w stanie wykrywać ani diagnozować wirusów, te zarejestrowane, w amerykańskiej agencji leków i żywności FDA, kamery stanowią proste, wstępne narzędzie pomiarowe w celu złagodzenia dalszego zarażania, zapewniając szybszy powrót do normalności.

Stacja robocza z programem FLIR EST

FLIR Screen-EST ™ Desktop to oprogramowanie do kontroli komputera dla kamer termowizyjnych FLIR serii T, Exx i Axxx. Oprogramowanie wdraża narzędzia do automatycznego pomiaru, takie jak wykrywanie twarzy i automatyczne pobieranie próbek, aby skrócić czas badań u osób fizycznych do dwóch sekund. Szybka kontrola przesiewania sprawia, że FLIR Screen-EST Desktop jest preferowanym rozwiązaniem do przesiewania aplikacji przy wejściach, punktach kontrolnych i innych obszarach o dużym natężeniu ruchu przy jednoczesnym zachowaniu zalecanych wytycznych dotyczących dystansu społecznego.

WIĘCEJ o FLIR Screen-EST

* Kamery FLIR służą wyłącznie do monitorowania temperatury skóry na pierwszej linii. Nie wykrywają gorączki, wirusów ani żadnej konkretnej dolegliwości medycznej. Każdy, kto wykazuje podwyższoną temperaturę skóry, musi przejść wtórne badania przesiewowe przeprowadzane przez personel medyczny przy użyciu sprzętu medycznego w celu ustalenia diagnozy.

Kamery termowizyjne do badań przesiewowych

FLIR E54-EST

FLIR T540-EST

FLIR A700-EST

FLIR A500-EST

Kamera termowizyjna FLIR A500-EST

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli interesuje Cię temat optymalnego pomiaru człowieka kamerą termowizyjną napisz do nas.

Zostaw komentarz