Aktualności

Ocena wydajności obiektu za pomocą termowizji

Obrazowanie termiczne to potężny, nieinwazyjny sposób monitorowania i rozwiązywania problemów z zewnętrznymi elewacjami budynku, awariami elektrycznymi / mechanicznymi oraz systemami HVAC, niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, kompleks biurowy czy zakład produkcyjny.

Twoje narzędzie do utrzymania ruchu

Regularne kontrole za pomocą wysokiej jakości kamery termowizyjnej mogą pomóc inżynierom w uważnym obserwowaniu systemów elektrycznych, mechanicznych i środowiskowych, umożliwiając im wykrycie potencjalnych problemów, zanim doprowadzą do awarii.

WIĘCEJ

FLIR E86

Przyjmij politykę dla „całego budynku”

Komfort w pomieszczeniach i jakość powietrza mogą być zagrożone przez słabą izolację, uszkodzone okna, nieszczelne drzwi, luźne przewody, nieszczelności hydrauliczne lub problemy mechaniczne związane z systemami HVAC. Uzbrojeni w kamerę termowizyjną ekipy konserwacyjne mogą z łatwością zdiagnozować tak szeroki zakres problemów w całym zakładzie.

WIĘCEJ

FLIR E6-XT

Sprostaj nowym wyzwaniom

Wiele firm dodaje panele słoneczne na dachach, aby obniżyć koszty energii, ale muszą one być niezawodne i produktywne, aby zapewnić maksymalny zwrot z takiej inwestycji. Kamery termowizyjne i narzędzia zaprojektowane specjalnie do systemów paneli słonecznych mogą pomóc specjalistom ds. utrzymania obiektu w inspekcji paneli słonecznych i ocenie ich wydajności.

WIĘCEJ

FLIR CM94

Zalecane rozwiązania
dla zastosowań w pomiarach w budownictwie

FLIR MR277

mr277-meterlink-0819

FLIR T865

FLIR E96

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o kamerach termowizyjnych. Napisz do nas.

Zostaw komentarz