Aktualności

Kamery termowizyjne na każdą kieszeń

Nowe, zaawansowane kamery termowizyjne FLIR

Profesjonalni Użytkownicy kamer termowizyjnych, działający w obszarach budownictwa, utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych i energetyki, w głównej mierze cenią sobie rozwiązania, które zwiększają wydajność pracy i pomagają zidentyfikować potencjalne problemy, zanim doprowadzą do kosztownych napraw. Najnowsza seria FLIR Exx jest gwarancją sukcesu i efektywności oferując kompletne rozwiązanie dostosowane do każdego budżetu.

Utrzymanie ruchu

Zwiększ niezawodność zakładu i unikaj nieoczekiwanych przestojów dzięki rutynowej kontroli za pomocą wytrzymałej, ręcznej kamery z serii Exx. Obrazy termiczne pomagają inspektorom produkcji i obiektów wykryć przegrzanie sprzętu, dzięki czemu mogą natychmiast zdiagnozować problem, rozpocząć naprawy i zapobiec awariom sprzętu.

Rekomendowane kamery:

Inspekcje urządzeń energetycznych

Przeprowadzaj dokładne pomiary, zapobiegaj awariom sprzętu i utrzymuj bezpieczeństwo dzięki rutynowym kontrolom przy użyciu ręcznej kamery termowizyjnej 640 x 480. Detektor o wyższej rozdzielczości pozwala inspektorom stać w bezpiecznej odległości podczas badania potencjalnie niebezpiecznych celów.

Rekomendowane kamery:

Inspekcje budynków

Popraw efektywność energetyczną i odkryj puste przestrzenie izolacyjne, przecieki dachowe, braki HVAC i nie tylko dzięki serii Exx. Zamiast tracić czas na szukanie problemu, użytkownicy mogą szybko zweryfikować potrzebę kompleksowych napraw i zademonstrować zakres uszkodzeń za pomocą łatwych do interpretacji obrazów termicznych.

Rekomendowane kamery:

Nowe rozwiązanie do raportowania i projektowania tras inspekcji

Trasa rozpoczyna się w oprogramowaniu FLIR Thermal Studio Pro, w którym użytkownicy tworzą swój plan za pomocą wtyczki Route Creator. Mogą zawierać dowolną liczbę celów inspekcji i organizować je w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Po wyeksportowaniu ukończonej trasy do aparatu Exx są gotowi na rozpoczęcie dnia.

Wstępnie zdefiniowana trasa prowadzi użytkownika na miejscu do każdego zasobu inspekcyjnego, automatycznie gromadząc i organizując zapisane obrazy w celu bezproblemowego importu do FLIR Thermal Studio Pro. Gwarantując, że nic nie zostanie przeoczone i że wszystkie wyniki kontroli są zorganizowane od samego początku, pakiet oprogramowania do kontroli firmy FLIR przyspiesza inspekcje, usprawnia organizację i upraszcza raportowanie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli interesują Cie nowe kamery termowizyjne to napisz do nas.

Zostaw komentarz