Aktualności

iNspect: Proste rozwiązanie wizyjne w podczerwieni

Proste, ekonomiczne rozwiązanie termowizyjne do maszyn stworzone z myślą o hali produkcyjnej

Dla użytkowników stacjonarnych kamer termowizyjnych Teledyne FLIR, takich jak FLIR A38/A68, pakiet GEVA 400 iNspect oferowany przez Teledyne DALSA jest prostym i niedrogim rozwiązaniem. Jest on fabrycznie wyposażony w oprogramowanie iNspect (teraz z obsługą kamer 16-bitowych), które łączy się z platformami kamer termowizyjnych FLIR opartymi na GigE, w tym FLIR A70, FLIR A400/A700 i FLIR A38/A68. Pakiet ten można dostosować do różnych zastosowań termowizyjnych opartych na wizji maszynowej i może być używany do szerokiego zakresu zadań produkcyjnych.

W produkcji obrazowanie termiczne jest czasami jedynym skutecznym i dokładnym sposobem kontroli procesu i jakości, ponieważ jest nieinwazyjne i nieniszczące. iNspect upraszcza projektowanie i wdrażanie zautomatyzowanych systemów kontroli termicznej dla producentów.

Zbudowany specjalnie dla hali produkcyjnej, iNspect oferuje zestaw łatwych w użyciu narzędzi inspekcyjnych, które mogą być używane od razu po wyjęciu z pudełka, aby wykorzystać wizję maszynową do pracy w szerokim zakresie zadań produkcyjnych, w tym:

Kontrola kleju na gorąco
Kontrola zgrzewania i pakowania
Kontrola przepływu termicznego i kontrola napełniania
Liczenie obiektów i weryfikacja kształtu
Monitorowanie krytycznych zasobów

Dodaj inteligencję do aplikacji termowizyjnych od razu po wyjęciu z pudełka

Oprogramowanie iNspect oferuje zarówno nowym, jak i doświadczonym użytkownikom praktyczne narzędzie o bezkompromisowej funkcjonalności. Każde narzędzie inspekcyjne zostało starannie zaprojektowane, aby wyodrębnić istotne informacje z obrazu obiektu. A prosta, nieskomplikowana konfiguracja pozwala użytkownikom szybko skonfigurować i wdrożyć aplikację bez doświadczenia w programowaniu lub intensywnego szkolenia.

Cztery gigabitowe porty kamer zgodne z PoE (Power-over-Ethernet) w GEVA-400 umożliwiają dodanie kamer termowizyjnych Teledyne FLIR w celu obsługi większych konfiguracji, a wstępnie załadowane oprogramowanie wizyjne iNspect Express i dołączona licencja bezterminowa pomagają obniżyć ogólne koszty systemu.

Specyfikacja GEVA 400 z iNspect Express

OprogramowanieiNspect Express (licencja wieczysta)
OSWindows 10 IoT 64-bit
Porty kamery4x Gigabit z PoE
Komunikacja2x Gigabit bezpośredni
Pojemność pamięci masowej256 GB
Pojemność programu8 GB
ProcesorIntel® Czterordzeniowy ATOM™
Temperatura pracy-20°C - 50°C
Wyświetlacz WyjścieVGA I HDMI
Wejście zasilania24 V (60 W)
Komunikacja szeregowaUSB 2.0 (x2), USB 3.0 (x2), RS232
Szczegóły I/OZewnętrzny moduł towarzyszący PL-USB
ChłodzenieBezwentylatorowy dzięki pasywnemu radiatorowi
Opcje montażuSzyna DIN
CertyfikatyCE, FCC klasa A, RoHS
Wymiary198 × 57 × 184 mm

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o kamerach termowizyjnych. Napisz do nas.

Zostaw komentarz