Aktualności

Flir pomaga

Program American Companies Give Back to seria pro bono, która celebruje korporacyjne darowizny. Jest produkowany przez firmę Bayside Entertainment z Seattle. (www.baysideentertainment.com)  W tym odcinku występuje firma termowizyjna FLIR. (www.flir.com) FLIR Systems to wiodący na świecie producent systemów czujników, które poprawiają percepcję i zwiększają świadomość, pomagając ratować życie, zwiększać produktywność i chronić środowisko.

Gość: Bruce Cumming, wiceprezes FLIR ds. Marketingu korporacyjnego

FLIR HERO reprezentuje strategię CSR firmy i opiera się na zaangażowaniu społeczności w trzech obszarach: planeta, cel i potencjał.

FLIR pomaga organom ochrony środowiska i organizacjom, takim jak World Wildlife Fund

FLIR pomaga organom ochrony środowiska i organizacjom, takim jak World Wildlife Fund, które wykorzystują technologię FLIR do zwalczania kłusownictwa zagrożonych gatunków w Afryce. W ramach inicjatywy „Kifaru Rising” firma FLIR przekazała ponad 3 mln na sprzęt dtermowizyjny i szkolenia do rozmieszczenia przez strażników w rezerwatach w całej Kenii. (https://www.flir.com/corporate/wwf/)

FLIR TradeForce

FLIR TradeForce to program, który ma pomóc amerykańskim weteranom w rozpoczęciu lub rozszerzeniu kariery zawodowej. TradeForce oferuje bezpłatne szkolenie z zakresu termografii prowadzone przez swoje centrum szkoleniowe w zakresie podczerwieni w USA (ITC). Zapotrzebowanie na bardziej wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie termografii   w różnych branżach stale rośnie w takich obszarach, jak elektryka, inspekcja budynków, usuwanie wilgoci, HVAC i kontrola gazów. Weterani, którzy ukończyli wymagania dotyczące kursu szkoleniowego i przydziału w terenie, otrzymają certyfikat termografa poziomu I i będą uprawnieni do otrzymania kamery termowizyjnej FLIR E8, która pomoże im rozpocząć karierę zawodową.

FLIR współpracuje z Hire Heroes USA, krajową organizacją non-profit, która zapewnia bezpłatne usługi zatrudnienia dla członków wojska, weteranów i małżonków wojskowych w celu poszukiwania wykwalifikowanych weteranów na kandydatów na szkolenie. (https://www.hireheroesusa.org/)

Ponadto FLIR odegrał kluczową rolę w opracowaniu kontroli temperatury w celu wsparcia wysiłków związanych z bezpiecznym powrotem do miejsca pracy podczas Covid-19.

Artykuł pochodzi z Baysline Entertainment: https://www.baysideentertainment.com

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o termowizji i kamerach termowizyjnych. Napisz do nas.

Zostaw komentarz