Aktualności

Zestaw do monitorowania wibracji i temperatury w warunkach przemysłowych

Nowy zestaw FLIR SV87-KIT oferuje tanie, łatwe w konfiguracji i zdalne rozwiązanie do wykrywania wibracji i temperatury wcyklu 24/7

Często zanim maszyny przemysłowe zaczną wykazywać problemy wymagające natychmiastowej konserwacji ich początki można wykryć dzięki niewielkim zmianom wibracji. Dlatego pierwszym elementem skutecznego monitorowania stanu jest połączenie zdalnego monitorowania wibracji i wykrywania zmian temperatury.

Zakłady produkcyjne, od papierni, przez przetwórców żywności i napojów po przemysł naftowy i gazowy, korzystają z całodobowego zdalnego monitorowania stanu krytycznej infrastruktury i maszyn. Dzięki połączeniu możliwości wykrywania wibracji i temperatury firmy FLIR branże mają teraz kompletny zestaw rozwiązań, które maksymalizują wydajność produkcji, poprawiają bezpieczeństwo pracowników i obniżają koszty operacyjne.

Wykrywanie wibracji nie tylko zapewnia wczesne ostrzeżenie, pomagając wyeliminować problemy związane z konserwacją, zanim się pojawią, ale także umożliwia personelowi ustalenie priorytetów i usprawnienie harmonogramu konserwacji, aby zmaksymalizować wydajność przy jednoczesnym skróceniu czasu przestojów. Jednak tradycyjne przewodowe systemy ciągłego monitorowania drgań mogą być drogie, nie zawsze aktualne i kłopotliwe w instalacji.

FLIR SV87-KIT ™ jest tani, łatwy w konfiguracji i można go zainstalować na dowolnej powierzchni. Oferując bezprzewodową łączność z siecią Wi-Fi zapewnia personelowi możliwość śledzenia zmian drgań i ciepła w czasie rzeczywistym, zapewniając wgląd operacyjny w celu przewidywania potencjalnie poważnych problemów przed wystąpieniem awarii.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zestaw FLIR SV87-KIT jest już dostępny. Napisz do nas to przygotujemy dla Ciebie więcej informacji.

Zostaw komentarz