Aktualności

Kamera termowizyjna FLIR TG 267

Seria FLIR TG zdobywa światowej sławy nagrodę iF Design Award

FLIR ma zaszczyt ogłosić, że seria narzędzi termicznych FLIR TG zdobyła nagrodę iF Design Award za wybitne wzornictwo produktu. Nagroda iF Design Award jest najstarszą, niezależną pieczęcią projektową na świecie. Komisja co roku otrzymuje ponad 6000 zgłoszeń z 70 krajów, aby rozpoznać wybitne osiągnięcia, innowacje i unikalność w projektowaniu.

Nagrody mogą być przyznawane w następujących dyscyplinach: produkt, opakowanie, komunikacja, architektura wnętrz, koncepcja profesjonalna, projektowanie usług i architektura. Seria FLIR TG zdobyła nagrodę w kategorii Produkt. W szczególności cieszymy się z uznania naszych projektantów Antona Hoffmana i Christiana Högstedta za ich pracę w prowadzeniu projektu.

FLIR TG 257

Seria FLIR TG łączy dokładność temperaturową pirometru z kamerą podczerwieni i kamerą cyfrową w jednym narzędziu. Kamery termowizyjne z serii FLIR TG są wystarczająco trwałe, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami i najtrudniejszym środowiskiem. Ich obsługa jest intuicyjna i idealnie nadają się do zastosowań w instalacjach elektrycznych, konserwacji obiektów i HVAC. Uwzględnienie ekskluzywnego mikro czujnika termicznego Lepton® firmy FLIR pozwala na łatwiejsze skanowanie i identyfikowanie podejrzanych obszarów w celu rozwiązania problemów.

Kamera Termowizyjna FLIR T267

Rozdzielczość: 160 x 120 pikseli

Zakres mierzonych temperatur: od -25°C do 380°C

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli interesuje Cię temat optymalnego pomiaru człowieka kamerą termowizyjną napisz do nas.

Zostaw komentarz