Aktualności

FLIR Elara z nagrodą za ochronę perymetryczną (obwodową)

W 2021 r. FLIR zdobywa nagrody rządowe w dziedzinie bezpieczeństwa za ochronę perymetryczną

FLIR Elara DX, wielospektralna kamera monitorująca na głowicy obrotowej (PTZ), została laureatem nagrody rządowej  w 2021 r.

Security Today, jedyny zintegrowany magazyn produktów i technologii w branży, ogłosił Elara DX zdobywcą platynowej nagrody w kategorii Perimeter Protection (ochrona obwodowa), uznając ją za jeden z najwybitniejszych produktów i rozwiązań bezpieczeństwa na rynku. Wyróżnienia, wybrane przez niezależne jury z branży bezpieczeństwa, zostały określone według kryteriów, w tym funkcji, innowacyjności, przyjazności dla użytkownika, jakości i projektu.

FLIR Elara DX zapewnia doskonałe detekcję włamań w systemie ochrony obwodowej w najtrudniejszych środowiskach, zarówno dla krytycznych obiektów infrastruktury jak i obiektów zdalnych. Łącząc czujnik termiczny o rozdzielczości 640×480 i 320×240 z czujnikiem 4K wspomaganym przez 31-krotny zoom optyczny i 200 metrowe oświetlenie IR, Elara DX zapewnia 24-godzinny nadzór w całkowitej ciemności, jaskrawym świetle i niesprzyjającej pogodzie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się więcej o kamerach termowizyjnych do bezpieczeństwa. Napisz do nas.

Zostaw komentarz