Kompaktowa kamera termowizyjna FLIR C5 CZYTAJ WIĘCEJ 25% taniej 31% taniej Kup teraz kieszonkowe kamery termowizyjne taniej i wykorzystaj zalety termowizji aby unikać awarii i przestojów. Oszczędzaj podwójnie Flir ONE promo Kamera termowizyjna do smartfona CZYTAJ WIĘCEJ Od 9% do 14% TANIEJ
FLIR ONE EDGE PRO FLIR ONE PRO
Zaawansowane kamery termowizyjne wyposażone w MSX oraz FLIR Ignite (szybkie raporty w chmurze) PORÓWNANIE WSZYSTKICH MODELI FLIR E5 PRO FLIR E6 PRO FLIR E8 PRO Wykrywanie wyładowań koronowych oraz wycieków FLIR Si124 to kamery soniczne (akustyczne) które idealnie sprawdzają się jako narzędzie w utrzymaniu ruchu. CZYTAJ WIĘCEJ Kamery przemysłowe FLIR Si124
do wizualizacji wyładowań i wycieków
CZYTAJ WIĘCEJ FLIR Si124 do wizualizacji wyładowań FLIR Si124 do wizualizacji wycieków CZYTAJ WIĘCEJ

Kamery termowizyjne - zobacz to, zanim będzie za późno.

Termowizja jest dziedziną szeroko wykorzystywaną w wielu branżach na całym świecie. Działa na bazie podczerwieni w taki sposób, aby mogła dostarczyć niezbędnych danych pomiarowych, a także przekształcić je w dwuwymiarowy obraz, który pozwoli dostrzec niezbędne szczegóły. Kamera termowizyjna to bardzo skomplikowany sprzęt – istotną sprawą jest więc to, aby taka została wykonana przez doświadczonego producenta – dobrym wyborem jest kamera termowizyjna FLIR. Dostępna jest w wielu wariantach dedykowanych do odmiennych dziedzin działalności.

Kamera termowizyjna

Działa na bazie podczerwieni w taki sposób, aby mogła dostarczyć niezbędnych danych pomiarowych, a także przekształcić je w dwuwymiarowy obraz, który pozwoli dostrzec niezbędne szczegóły.

Wysoka jakość

Nasi klienci mogą mieć pewność, iż wykonane pomiary termowizyjne z użyciem naszej kamery termowizyjnej FLIR będą stały na najwyższym poziomie. Zwłaszcza kiedy wybiorą model kamer termowizyjnych, który sprawdza się w nawet najtrudniejszych warunkach pracy.

Utrzymanie ruchu

Oferujemy kamery termowizyjne przeznaczone do utrzymania ruchu, wszelkiego rodzaju prac badawczych, a także urządzenia, które posłużą do automatycznej kontroli procesu produkcyjnego.

Doświadczenie

Kamera termowizyjna to bardzo skomplikowany sprzęt — istotną sprawą jest więc to, aby taka została wykonana przez doświadczonego producenta — dobrym wyborem jest kamera termowizyjna FLIR. Dostępna jest w wielu wariantach dedykowanych do odmiennych dziedzin działalności.

Utrzymanie Ruchu/ Elektroenergetyka
ZOBACZ KAMERY

Unikaj kosztownych przestojów w przemyśle oraz elektroenergetyce i skorzystaj z kamery termowizyjnej.

Budownictwo
ZOBACZ KAMERY

Przegląd budowlany z wykorzystaniem kamery termowizyjnej to doskonały, nieinwazyjny sposób monitorowania i diagnozowania stanu budynków.

Automatyzacja
ZOBACZ KAMERY

Osoby odpowiedzialne za produkcję muszą zapewnić jej coraz większy wzrost, utrzymać stałą jakość wyrobów, najlepiej najwyższą, przy jak najmniejszych kosztach wytwarzania.

Detekcja gazu
ZOBACZ KAMERY

Kontrolowanie emisji niezorganizowanych metanu, węglowodorów i lotnych związków organicznych (LZO) jest nieodłącznie związane z zagrożeniem bezpieczeństwa pracowników.

Badania naukowe
ZOBACZ KAMERY

Nikt nie może pozwolić sobie na kosztowne poprawki i przeróbki produktu z powodu niewłaściwie zmierzonej temperatury.

Mierniki
ZOBACZ MIERNIKI

Pomiar wspomagany podczerwienią (IGM) wykorzystuje możliwości czujnika termowizyjnego FLIR, aby precyzyjnie wskazywać miejsca, które wymagają dogłębnych testów i badań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe.