Kamery termowizyjne seria E - opis i specyfikacje produktów


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rewelacyjna seria kamer termowizyjnych FLIR E (modele E40, E50, E60).

Obecnie użytkownik może wybrać pomiędzy 60 hertzowym detektorem 160x120 i czułością 100 mK (0,1°C) w kamerze FLIR E40 a 60 hertzowym detektorem 320x240 i czułością 50 mK (0,05°C), a wszystko w cenie od 2 500 do 7500 Euro netto.

Ciekłokrystaliczny, dotykowy wyświetlacz pozwala na dowolne przesuwanie funkcji analitycznych oraz zmianę ich wymiarów, czy dostrojenie izotermy bez wchodzenia do menu. Dodatkowa, wymienna optyka (Tele 15° i szeroki kąt 45°) zostały tak zaprojektowane aby ogólnie znana fuzja obrazów (przenikanie zdjęcia termowizyjnego i widzialnego), czy PiP (obraz w obrazie) działały niezależnie od tego, jaki obiektyw jest użyty. Przy czym na uwagę zasługuje wbudowany aparat fotograficzny o super rozdzielczości 3-ech Mega pikseli!, wspomagany lampą LED pozwalającą na rejestrację przy słabym oświetleniu.


Mnóstwo technologii w jednym urządzeniu

Użytkownik może skorzystać z wielu wbudowanych technologii, których zastosowanie usprawnia pomiary jak np. Meterlink czy Wi-Fi. Meterlink to bezprzewodowa komunikacja z cęgowym miernikiem pomiarów elektrycznych, w utrzymaniu ruchu czy energetyce lub miernikiem wartości fizycznych (RH, wilgotność powierzchniowa, temperatura powietrza) przy zastosowaniach budowlanych. Wartości z mierników prezentowane są na obrazie termowizyjnym i wraz z nim zapisywane. Do tej opcji dodano komunikację Wi-Fi pozwalającą na przesył obrazów do technologii Apple (iPhone, iPad etc) oraz obróbkę tych termogramów za pomocą programu FLIR Tools Mobile, który można pobrać ze sklepu Apple Store, oraz Google Play. Pierwszy raz w historii mamy rozwiązania nie tylko dla Microsoft ale również dla Apple i Android.


Kompaktowa kamera termowizyjna na rynku

Jeżeli do tego wszystkiego dołożymy jeszcze, komentarz głosowy, komentarz tekstowy, powiększenie elektroniczne, nowoczesny system wymiennych baterii wielokrotnego ładowania, wskaźnik laserowy czy wyjście wideo, oraz fakt, że wszystkie elementy: kamera termowizyjna, oprogramowanie i instrukcje obsługi są w języku polskim to seria FLIR E jest aktualnie najnowocześniejszą na rynku, oraz oferuje najlepszy stosunek wartości do ceny!
Oczywiście oprócz serii do energetyki i utrzymania ruchu FLIR oferuje również kamery do budownictwa (modele E40bx, E50bx, E60bx), które wyposażone są w standardowy alarm punktu rosy oraz alarm izolacji, tak bardzo przydatne w diagnostyce.

Warning: require(templates/e40.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kameryir/domains/kameryir.com.pl/public_html/kamerytermowizyjne_flir_E.php on line 65 Warning: require(templates/e40.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kameryir/domains/kameryir.com.pl/public_html/kamerytermowizyjne_flir_E.php on line 65 Fatal error: require(): Failed opening required 'templates/e40.php' (include_path='.:/usr/local/php5.6') in /home/kameryir/domains/kameryir.com.pl/public_html/kamerytermowizyjne_flir_E.php on line 65